Provoz školy od 17.5.2021

Vážení rodiče,

Od 17.5. je provoz následující:

• Mateřská škola bude otevřena pro všechny děti. Ve školce budou bez roušek a testovat se nebudou.

• V základní škole budou všichni žáci 1. stupně (tj. 1. – 5.třídy). Ti jednou týdně povinně absolvují antigenní testy. Ve škole budou žáci s jednorázovými rouškami.

• Pro všechny žáky 1. stupně je v provozu školní družina v původních odděleních. Při pobytu v družině mají žáci roušky. Při dodržení rozestupů mohou být venku bez roušek.

• Na druhém stupni začne rotačně výuka ve škole pro 7. A, 7. B a 9. A. Žáci se budou testovat dvakrát týdně a ve škole jsou povinni mít jednorázové roušky.

• Pro žáky, kteří mají výuku ve škole, bude umožněno stravování ve školní jídelně.

• Ostatní třídy pokračují ve výuce na dálku a žáci si mohou obědy odebírat pouze do jídlonosičů.

• Výuka tělesné výchovy probíhá venku, proto vybavte své dítě vhodným oblečením. Při velmi nepříznivém počasí jsou žáci ve třídách.

Sledujte, prosím, webové stránky školy a školky, kde budou průběžně zveřejňovány další informace.