Provoz školy a školky od 10. května 2021

Na základě jednání vlády ze dne 6.5.2021 bude provoz naší školy od 10.5.2021 probíhat následovně:

• Mateřská školka bude otevřená pro všechny děti. Ve školce se netestují a nemusí mít roušky.

• Třídy 1. stupně ZŠ se učí rotačně – od 10.5. budou ve škole žáci 1.A, 1.B a 5.A, jsou automaticky přihlášeni na obědy, pro žáky 1. tříd bude v provozu družina (jako dosud). V pondělí se otestují, ve škole jsou pro ně povinné roušky.

• Pro žáky 2. stupně začíná rotační výuka – ve škole budou žáci 6.A, 6.B a 8.A. Ti jsou automaticky přihlášeni na obědy. Testovat se budou dvakrát týdně, ve škole jsou pro ně povinné roušky. V nezbytných případech mohou využít ranní družinu, jejich odpolední pobyt v družině není možný.

Vyučování tříd ve škole se bude řídit běžným rozvrhem, ostatní třídy mají distanční výuku a žáci si mohou obědy odebírat do jídlonosičů.

Na časech případných individuálních i skupinových konzultací se žáci musí vždy předem domluvit s vyučujícím.