AKTUALITY           FOTOGALERIE          KONTAKT         ODHLAŠOVÁNÍ A VÝBĚR OBĚDŮ

levá stra

1. oddělení: Rybičky (žáci a žákyně 1. a 4. tříd)

Valentýnky

Portréty

Tvoříme v knihovně

Poslední lednovou středu jsme byli pozváni do knihovny. Paní knihovnice R. Ouředníková nám půjčila novou knihu pro naší společnou četbu. Kniha se jmenuje TIMMY NEZDÁREK. Pak jsme si dokonce přímo v knihovně vyzkoušeli novou výtvarnou techniku SŮL x INKOUST na výzdobu oken.

Malované hrníčky

Zimní krajina

Vyzkoušeli jsme novou výtvarnou techniku - inkoustovou.

Nový sníh

Zase jsme se pořádně vyřádili na sněhu. Na kopci děti ,,daly" bobování a pořádnou koulovačku.

Rozbalování dárků

První bobování

Svatý Mikuláš

I v družině jsme si zahráli a zatančili s čerty a anděly …

Hurááá sníh

Zdobení stromku

Začátkem prosince jsme vyráběli a vyráběli, a když bylo všeho dost, vyrazili jsme ozdobit stromeček do parku.

Pečovatelský dům

V předvánočním čase jsme zašli na výstavu drobných výrobků do domu s pečovatelskou službou. Děti si tady nakoupily drobné vánoční dárečky.

Návštěva knihovny

Koncem listopadu jsme společně s prvním oddělením navštívili knihovnu. Děti vyráběly papírové andílky a paní knihovnice nám předčítala o vánočních zvycích.

Makarena

Když máme náladu a čas, tak si zatančíme „šmoulí makarony“

Podzimní tvoření

Navlékáme korálky

Návštěva knihovny - 18. října

Paní knihovnice nás pozvala do knihovny, kde na nás čekaly soutěže, otázky
a samozřejmě knížky a čtení. V knihovně se nám líbilo.

Sbíráme kaštany

Jako každý rok jsme na kaštany vyrazili do městského parku.

Na hru si vždycky uděláme čas.

Malování v altánu

Krásné zářijové dny nám dovolily pracovat venku. Malířské potřeby jsme rozložili v altánu a zkoušeli jsme malovat uhlem. Pak jsme se pustili do výroby stromků z papíru.

Nové hřiště

Děti uvítaly možnost chodit na nové dětské hřiště. Od slavnostního otevření jsme toto hřiště navštívili již několikrát a pokaždé jsme jej opouštěli jen velmi neradi.

MODRÉ DVEŘE – NAŠE DVEŘE

Od loňska má naše oddělení nové logo – Rybičky. A tak si i noví prvňáci namalovali každý svou originální rybku. Všechny šupináče jsme nakonec vystavili na dveřích družiny.

Křeček

Honzík Bako donesl dětem ukázat své nové křečky. Děti si křečky prohlédly a pak si s nimi hrály.

Sbíráme a malujeme houby

Zážitky z prázdnin